_

Hakkımızda

Biz Kimiz?

1994 yılında İstanbul’da kurulan Otomat Makina İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. “Takım Tezgahları ve Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri” sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce Mekanik ve CNC takım tezgahının satışını gerçekleştiren firmamızın portföyünde, yurt geneline yayılmış pek çok müşterisi bulunmaktadır.

istanbul otomat makina
Mekanik ve CNC
Takım Tezgahları

Türkiye’de makina sektörünün kalbi durumundaki İstanbul Bayrampaşa’da siz değerli müşterilerine hizmet veren Otomat Makina, günün teknolojik gereksinimleri doğrultusunda CNC Takım Tezgahları ithalat ve satışı ile ürün yelpazesini genişletmiştir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, her türlü teçhizat ve imkanla donatılmış, konusunda tecrübe sahibi CNC ve Mekanik teknik ekibi ve yedek parça stoku ile 7/24 servis hizmeti sunduğu gibi, tezgah satışlarında müşterilerinin isteğine göre, işlenecek parça için aplikasyon ve zaman çalışmalarıda yapmaktadır. Otomat Makina, bununla beraber tüm makina grupları ve daha birçok cesitli alanlarda kullanılan yangın algılama ve otomatik yangın söndürme konusunda yaptığı çalışmalarla her gün kendini geliştirerek sektördeki etkinliğini daha da arttırmak amacı ile yatırımlarına devam etmektedir.

CNC ve Mekanik teknik ekibi ve yedek parça stoku ile 7/24 servis hizmeti sunuyoruz.